21 czerwca, 2024

Składane smartfony- czy są funkcjonalne?

pixabay.com/Pexels

Najnowszym trendem w smartfonach są urządzenia, które można złożyć. Według raportu International Data Corporation (IDC), stwierdzają, że składane smartfony staną się głównym nurtem.

 

Coraz więcej osób zmierza w kierunku tego nowego trendu, chcąc posiadać urządzenie, które może zmieścić się w kieszeni; jednak to, czego większość ludzi nie wie, to fakt, że te składane telefony nie są tak naprawdę praktyczne. Przeciętna osoba używa swojego telefonu do grania w gry i oglądania filmów – rutynowe rzeczy, które można zrobić na każdym innym smartfonie. Naprawdę nie ma potrzeby posiadania składanego urządzenia, gdy można znaleźć coś podobnego o tej samej funkcjonalności w tym samym punkcie cenowym. Tego typu smartfony są przydatne tylko do gier, które wymagają większego ekranu, lub gdy chcesz obejrzeć film na osobności. Jednak te zadania można również wykonać na tabletach, co czyni te składane urządzenia zbędnymi i bezcelowymi.

To ma sens dla celów biznesowych, choć; mając swoje dokumenty lub arkusze kalkulacyjne wszystko w jednym miejscu ułatwia podróżujących biznesmenów, którzy muszą pracować w podróży, aby mieć wszystko pod ręką w jednym miejscu. Składane urządzenia byłyby idealne do tego celu ze względu na ich przenośność i funkcjonalność.

Więcej informacji znajdziesz na stronie intely.pl