13 lipca, 2024

Platforma rowerowa i możliwość zabrania ze sobą nawet czterech rowerów

Platformy rowerowe to naprawdę fantastyczne wręcz rozwiązanie dla osób, które uwielbiają spędzać aktywnie urlop. Szeroki wybór wariantów pozwoli nam na dobranie odpowiedniego sprzętu na nasze indywidualne potrzeby. Platformy rowerowe pomieścić mogą dwa, trzy lub też nawet cztery rowery. Poza samą pojemnością takowego rozwiązania sprzęt nowoczesny ma jeszcze jedną, raczej nieocenioną zaletę w każdej podróży. Chodzi o specjalny system zabezpieczeń, który nam pozwoli ustrzec się złodziei, którzy polują na turystów podczas nieco dłuższych postojów oraz także na parkingach.

Platformy rowerowe są także nową jakością wygody. Zapomnijmy już o czasach, w których sam montaż dodatkowych zewnętrznych bagażników na samochodzie wymagał bardzo specjalistycznej wiedzy oraz przygody kilkugodzinnej z instrukcją obsługi, a nawet wizyty u profesjonalnego mechanika.

Montaż bardzo nowoczesnych platform rowerowych jest prosty dziecinnie, a jednocześnie jest dla nas bezpieczny oraz także jest bezpieczny dla naszego pojazdu. Postępując zgodnie ze wszelkimi wskazówkami producenta, nie sposób go założyć w sposób, który to będzie zagrażał naszemu bezpieczeństwu na drodze. Wygodne jest także, że platformy rowerowe nie ograniczają w żadnym wypadku dostępu do bagażniku samochodu. Zostały skonstruowane w taki sposób, aby w razie jakiejkolwiek potrzeby, bez konieczności zdejmowania wszystkich zainstalowanych rowerów, dostać się do swoich bagażu. Wiadomo, że takie sytuacje się zdarzają.

Platformy rowerowe są dostępne w bardzo wielu sklepach. Rozejrzyjmy się oraz koniecznie porównajmy ceny.