Gastro Akcja

Restauracje biorące udział w akcji:

Masters

Unii Lubelskiej 2
20-108 Lublin

Pub Bilard Bowling

Zamów voucher Menu

AXE NATION

Postępu 5
02-676 Warszawa

Axe Nation to pierwszy klub w Polsce zrzeszający entuzjastów rzucania siekierami. A po za tym zapraszamy na duży wybór piwka.

Zamów voucher Menu

Kręgielnia TB

ul. Gen. Abrahama 10 (pływalnia Wodnik)
03-982 Warszawa

Mini centrum rozrywki rodzinnej, kręgielnia, bilard, oraz sport bar. Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage na facebooku https://www.facebook.com/KregielniaTB/ gdzie znajdziecie najświeższe informacje o otwarciu i nie tylko :)

Zamów voucher Menu

Kręgielnia Chillout-Bowling

Żurawia 2A
12-200 Pisz

Jedyny lokal w Piszu do spędzenia miło czasu ze znajomymi

Zamów voucher Menu

Centrum Sportowe Kręgielnia / Tenis

Wojska Polskiego 12
33-100 Tarnów

Nasza kręgielnia powstała w 2005 roku i była pierwszą kręgielnią w Tarnowie posiadającą profesjonalny system naliczania punktów, dzięki któremu gracze na bieżąco mogą śledzić swoje wyniki na monitorach LCD. System pozwala na grę indywidualną, jak i grę drużynową. Kręgielnia jest klimatyzowana.

Zamów voucher Menu

Ośrodek wypoczynkowy „Wiosełko„

Ciekłym (przy moście)
05-192 Nasielsk

Plaża, kajaki, grill, domki, bezcenny czas spędzony z rodziną. To wszystko znajdziesz tutaj ok. 30 km. od Warszawy. Zapraszamy.

Zamów voucher Menu

Mabo B Zone Club

Welecka 2
72-006 Mierzyn

Mabo B Zone to miejsce dla fanów zarówno sportów jak i rozrywki. Można skorzystać z kortów squasha oraz wielofunkcyjnego boiska, wygrzać się w saunie ale nie tylko. W klubie jest również część rozrywkowa gdzie znajdują się dwa tory do gry w kręgle, bar oraz bilard.

Zamów voucher Menu

Gniecki Bowling Club

Kolejowa 29
22-500 Hrubieszów

Gniecki Bowling Club - Kręgielnia to 2 tory do gry, wyposażona o szatnię z możliwością bezpłatnego wypożyczenia obuwia dla uczestników. Uczestnikami gry w kręgle mogą być również dzieci. Ponadto sala zabaw dla najmłodszych by i one czuły się jak specjalny gość.

Zamów voucher Menu