Gastro Akcja

Restauracje biorące udział w akcji:

IT Relaks

Spalska 70
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Klub stworzony głównie na geeków IT. W lokalu napijesz sę dobrego piwa jak i zagrasz na konsoli czy napiszesz kilka ciekawych linijek kodu.

Zamów voucher Menu

A2

Góralska 5
53-610 Wrocław

CENTRUM KONCERTOWE

Zamów voucher Menu

Klub Czarna Owca

Jaskólcza/Szkolna 13
61-832 Poznań

Tutaj możecie liczyć na dawkę starannie wyselekcjonowanych brzmień, serwowanych przez najlepszych Djów. Najbardziej wyszukanym gustom sprostają nasi barmani a atmosfera, jedyna w swoim rodzaju, sprawi, że poczujecie się swobodnie oraz zechcecie rzucić się w wir kolorowych świateł oraz zabawy.

Zamów voucher Menu

Room 13 Club

Mazowiecka 13
00-052 Warszawa

Room 13 to serce klubowego zagłębia przy ulicy Mazowieckiej. Miejsce stworzone z pasją, z zamiłowania do muzyki i kultury klubowej. Tu każdy znajdzie coś dla siebie! Najlepsi DJe, świetni barmani i nietuzinkowe imprezy przyciągają ludzi pełnych szaleństwa i lubiących „odpiąć wrotki”. To zdecydowanie

Zamów voucher Menu

CEGIELNIA pub & club

ul. Floriańska 27
31-019 Kraków

Cegielnia pub & club: miejsce spotkań przy krakowskim rynku 7 dni w tygodniu. Przytulna atmosfera, największe polskie i zagraniczne przeboje, bilard, darty, przekąski, najlepsi DJ-e, epickie imprezy i umiarkowane ceny.

Zamów voucher Menu

KLUB DRAGON

KOLEJOWA 31 B
34-470 Czarny Dunajec

NAJWIĘKSZY KLUB NA PODHALU

Zamów voucher Menu

Prozak 2.0

Plac Dominikanski 6
31-043 Kraków

Prozak 2.0 to reaktywacja kultowego niegdyś krakowskiego klubu Prozak, tworzony przez ludzi z pasją dla ludzi z pasją, pokochany przez topowych producentów, których sety rozgrzewają ludzi do zapomnienia przez długie godziny. Prozak 2.0 to ponad 600 metrów kwadratowych wypełnionych elektroniką!

Zamów voucher Menu

POINT CLUB

Teofila Magdzińskiego 18
85-111 Bydgoszcz

Miejsce, którego niepowtarzalny klimat zbudowany jest z połączenia świetnej muzyki, wyśmienitych koktajli oraz eleganckiego wnętrza. ThebestPOINTinthecity

Zamów voucher Menu