18 maja, 2024

Jaką biżuterię nosić do letnich stylizacji?

pixabay.com/estall

Letnie stylizacje to przede wszystkim styl boho, a biżuteria jest świetnym sposobem na dodanie do nich odrobiny elegancji i wyrafinowania. Niestety, trudno jest określić, które elementy będą współgrać z leniwymi tkaninami i sylwetkami letnich ubrań – nie chcesz, aby Twoje akcesoria przyciągały zbyt wiele uwagi od Twojego stroju.

Aby mieć pewność, że zawsze będziesz nosić odpowiednie dodatki do swoich letnich strojów, oto kilka wskazówek:

-W pierwszej kolejności dobieraj dekolty odpowiednie do pory roku. Kiedy nosisz sukienki typu t-shirt lub inne swobodne ubrania, chcesz mieć wiele naszyjników i grubych bransoletek, aby uzyskać efekt warstwowy. Jeżeli natomiast wybierasz bardziej wyrafinowane stylizacje, które wymagają czegoś bardziej delikatnego i minimalnego, wypróbuj delikatny naszyjnik w połączeniu z kolczykami na sztyftach lub kółkach.

-Jeżeli nosisz bluzki lub koszule z kołnierzykiem, poszukaj naszyjników z zawieszkami w kształcie kół i trójkątów. Podkreślą one krągłości Twojego ciała. Jeśli chcesz czegoś bardziej subtelnego, wybierz zamiast tego naszyjnik z koralików o stopniowanym kształcie lub łańcuszek w tym kształcie.

-Jeśli chodzi o kolczyki, utrzymuj je w prostocie. Sztyfty to łatwy sposób, aby to osiągnąć; 

Więcej modowych porad znajdziesz na stronie fashionloop.pl